G-VMRK9KQG8E

Kaupade vahetamine ja tagastamine

Kui mingil põhjusel tellitud papud siiski ei sobinud, saab ebasobivad tooted tagastada 14 päeva jooksul peale kauba kättesaamist. Läheneme igale kliendile personaalselt. Kui soovite oma ostud tagastada või vahetada, siis esmalt palume pöörduda meie poole: kirjutage meile Facebooki, saatke e-kiri barefootpapud@gmail.com või helistage +372 556 675 37.

Teavitage meid kauba tagastamise või vahetuse soovist, märkige oma tellimuse number ja kirjutage kindlasti põhjus (näiteks vale suurus, kauba välimus erineb kodulehel olevast, kvaliteet ei vasta ootustele vms), sest Teie tagasiside on meile väga oluline! Võtame Teiega ühendust esimesel võimalusel.

Kui soovite kaupa vahetada, siis peale meiega kontakteerumist tuleks Teil sooritada uus tellimus soovitud tootele/suurusele, tasuda selle eest ning saata ebasobiv toode meile tagasi.

Tähelepanu! Toode tuleb kindlasti tagastada kahjustamata originaalpakendis.

 

Tagastusinfo:

* Tagastamisel tasub postikulu tagastaja.

* Ostust taganemise õigus ei laiene juriidilistele isikutele.

* 14-päevase tagastamis-või vahetusõiguse kasutamiseks ei tohi tellitud kaup olla kasutatud muul viisil ja otstarbeks, kui vaid selleks, et veenduda kauba olemuses, omadustes ja toimimises. Kui kaupa on kasutatud muul otstarbel, või esineb kaubal kasutamise-kulumise märke, on papud.ee poel õigus alandada tagastatavat tasu vastavalt kauba väärtuse vähenemisele või keelduda kaupa tagasi võtmast.

* Papud.ee tagastab tellimuse eest tasutud postikulu. Kui tagastatakse kogu tellimus, tagastame ka kogu tellimuse pealt tasutud postikulu. Kui tellimus tagastatakse osaliselt, jagame postikulu tellitud toodete arvuga ja tagastame postikulu proportsionaalselt - vastavalt tagastatavate toodete arvule kogutellimusest.

* Raha tagastatakse vaid sellele arvelduskontole, millelt tasuti tellimuse eest.

 

Kaupa tagasi saates toimige nii:

* Pakkige toode nii, et originaalpakend/karp ei saaks kahjustada.

* Saatke pakk Ülenurme Konsumi Smartposti või Omniva pakiautomaati, või tooge kaup eelneval kokkuleppel Tartumaale Haaslavasse.

* Saajaks märkige  Papud, tel.+372 556 675 37,  barefootpapud@gmail.com.